wz


Super - Leden : natočení české verze prvního alba Equirhodont !
Hnus - Leden : podrazy od mnoha lidí !!!
Super - Únor : Unplugged s Gate Crasher a Root v Rockinu + dorta od webmasterů !
Hnus - Únor : ???
Super - Březen : koncerty ve Švédsku
Hnus - Březen : Dani Filth !!
Super - Duben : LaFontaine + Root Cover Band
Hnus - Duben : jeden debil z ICQ
Super - Květen : Koncerty Equirhodont,Beltain a FOB
Hnus - Květen : D.H. (fakt velkej HNUS!!)
Super - Červen : První grilování na vlastním grilu
Hnus - Červen : Deján
Super - Červenec : Prachy !
Hnus - Červenec : Šílený vedro 29.7.na fesťáku B.N. ale hlavně JH !!!!!
Super - Srpen : Konečně logo Root na autě a Brutal Assault !
Hnus - Srpen : Že v Rockinu furt dochází Fernet !!!
Super - Září : vinný sklep ve Valticích
Hnus - Září : rozmlácení těla tamtéž
Super - Říjen : koncert ve Vídni !!!
Hnus - Říjen : vodní kýla !!!
Super - Listopad : Koncert v Holandsku a hajzl na dálnici v Německu
Hnus - Listopad : Operace mého scrota...!!!
Super - Prosinec : Ashok & Poison - Little Wings
Hnus - Prosinec : Béďa !!!!!!!!!!!!!!
Dnes na Nový Rok, jsem posnídal kaviár a mandarinky a pokud se splní přísloví "jak na Nový Rok, tak po celý rok" budu se mít asi celý rok báječně. V každém případě vám všem chci popřát do Nového Roku spoustu dobré muziky a také spoustu peněz, štěstí a zdraví.

Je-li ve státě málo individualit, stane se lid davem. Myslím si, že v tomto státě je tak málo individualit, že to nutně vede k tomu, že zde žije nezvladatelný dav.

Davy nejsou důkazem pravdy !

Všimněte si o čem jsou zprávy. Pokud možno co nejvíce mrtvol a krve, pokud možno pořád a co nejčastěji, co nejvíce pohrom a hrůz a bychom se v tom všichni mohli úplně koupat a čvachtat a chrochtat blahem !!
A hned potom jede pořad, kde se kritizují filmy ve kterých se střílí a vraždí, kde se kritizují PC games ve kterých se taktéž střílí a vraždí. Přitom ale tyto filmy a hry jsou ubohoučkým čajíčkem proti tomu co do nás hustí denně ve zprávách. Kdo a co je tady potom zvrácený/né ??
Fakt nechápu. Asi mi něco uniká. Ale co to je ? Vy to víte ?

Ptáte se mne v mailech co to je ta "veřejná zkouška" která se bude konat 5.3.2005 v brněnském klubu Brooklyn. No jedná se o vystoupení "pracovní", kdy budeme v civilu a budeme hrát spíše skladby asi tak jako na zkoušce. Tudíž se může stát, že když nám něco nevyjde, klidně to zastavíme a začneme znovu.
Ale hlavním účelem takovéto zkoušky je vlastně veřejné vyzkoušení nového spoluhráče a i když Poison je již starý harcovník, přece jen s kapelou Root nikdy nehrál. Takže asi tak nějak.
Vstupné, které je opravdu lidové, slouží pouze k pokrytí nákladů. Také se nebude dělat nijak velká plakátovací reklama. Takže jedná se spíše o to že si informaci o této "zkoušce" řeknou fans mezi sebou ústně anebo se o ní dočtou na stránkách různých klubů...atd.

Dnes slaví 75.narozeniny můj přítel, básník, spisovatel a filosof, Egon Bondy (20.1.1930). Blahopřeji Egone.
Možná nevíte, že podle něj napsal Bohumil Hrabal knihu "Něžný barbar".

Celý život se řídím  heslem: "Dělej co říkáš - říkej co děláš!" Ale v poslední době jsem si všimnul sám na sobě, že jaksi obcházím tohle heslo. Asi je to semnou hodně špatný. Že by to bylo infekční ?
Kde jsem se asi nakazil ??

V poslední době se ke mně začínají hlásit dávní známí, na který jsem už dávno zapomněl anebo oni zapomněli na mne. Marně si lámu hlavu čím to asi je.
Na druhé straně - život je stále plnej překvapení, že?

Všichni se stále ptají, jak to bude s Rootem dál. No prostě budeme pokračovat v tom co jsme dělali, tedy v hraní. Určitě se trochu změní sound a styl, to je pochopitelné, ale všechny ty změny přinesou určitě nové pohledy na hraní, na skládání muziky...atd. A protože "změna je život" musíme a budeme žít dál.

Všichni se diví že v zimě sněží!! No to je přece nehorázná drzost aby v zimě sněžilo,že?! Jsem zvědav koho za to sněžení zavřou.
Jak znám náš národ, někdo to určitě odsere.

Čtyři stupně lásky :
1. šílená Touha
2. šílené Naplnění
3. šílená Nuda
4. šílená Nenávist

Jsou lidé, kteří vstoupí do našich životů a rychle zase zmizí. Někteří však chvíli zůstanou a zanechají v našich srdcích své stopy a my už nikdy nebudeme stejní!
Po ztrátě opravdového přátelství, však zůstane nezhojitelná rána.

No tedy to bylo něco ! Koncert s Moonspell byl naprosto vynikající, mohu pět pouze chválu. Fernando nejenže semnou odzpíval Salamandru jak bylo domluveno, ale celý zbytek koncertu dělal osvětlovače...paráda.
No na Metalmánii už to bylo horší. Super zázemí, super FANS ! Ale zmatky v hracích časech...atd. A já samozřejmě zmatkař největší. Nejenže jsem se s Cradle vůbec nepotkal, ale nemám ani jednu fotku, a když se kluci s nimi fotili, tak jsem chrápal v šatně, a když hráli tak jsem chlastal pro změnu s Apocalypticou v jejich šatně, tak mám aspoň nějakou fotku s nimi...no prostě šíleně zmateně jsem to tam prožil.
Jak by řekli kluci z kapely: BigBoss je PAKO :o)

Lidé jsou velmi podivné sémě Vesmíru. Tvrdí o sobě že jsou vyjímeční, ale dělají pravý opak.

Nejhorší na odvaze je to, že je demokratická. (Norman Mailer - Katova Píseň)

Když se před domem uvolní nebo rozbije dlaždička, přijde dlaždič a vymění ji. To je celkem logické, že? Nikoli však v naší zemi. Když se u nás rozbije dlaždička, okamžitě je založena nejméně šesti členná komise která zkoumá příčiny a důvody rozbití dlaždičky. Komise zkoumá a pátrá nejméně 6 měsíců, přičemž každý z nich bere nejméně 15.000,-Kč měsíčně. Poté vydá rozhodnutí dlaždičku vyměnit, aniž by se dopátrala příčiny rozbití.
Dlaždička nás tedy přišla na 540.000,-Kč, plus plat dlaždiče který ji vyměnil !!
Máme opravdu vysokou dlažební, životní úroveň !!

Jen co zvolali hluboce věřící lidičkové na Svt.petrském náměstí "Habemus Papam!" (máme papeže!), už se zbytek lidstva dozvěděl, že byl za války členem nacistické organizace HitlerJugend, neboli Hitlerovy Mládeže. No to si teda zase zvolili reprezentanta. Je vidět že jdou opravdu od desíti k pěti.
Jen doufejme že nezačne praktikovat nacistické zvyklosti. Možná by pak věřící volali
"Habemus HitlerJugend!"
Zatím si ale mohou klidně říkat, že "Čert NIKDY nespí!"

Bojíme se prohlédnout a bojíme se být prohlédnuti !

Čas nikdy neoslabí naše zásady! Děláme to sami.

Ptám se: Jak je možné, že v tomto státě, kde žije necelých 30 procent katolíků je tolik vysílacího času ve veřejnoprávní TV věnováno pořadům s ryze katolickým zaměřením????? Myslíte si vy tam v TV že těch zbývajících 70 procent obyvatel tohoto státu s tím souhlasí? Že je zajímá žvatlaní jakýchsi starých dědků u oltáře?
Že je zajímá jakési slintání pámbíčkářů? Určitě nezajímá !!!
Problém je ale v tom, že s tím nic nenadělají. Jestliže se totiž pár řiťomilů a vatikánských prdelovlezů v TV rozhodne to vysílat tak je 70 procent bezmocných. Otázkou však je, zda může TV za tyto pořady vybírat poplatky právě od těchto 70ti procent obyvatelstva kterým je úplně u prdele kdo je anebo není papežem.
Myslím že by to byl dobrý zákusek pro právníky. Nemám pravdu?

Když ztratíte hodinky, koupíte si nové. Když ztratíte něčí srdce, již nikdy jej ničím nenahradíte.
Zůstane jen tichá, smutná vzpomínka...

Jeho Výsost Satan nad vámi vyhrál tím, že vás přesvědčil že NEEXISTUJE !!

Když se dlouho díváte do propasti, začne se propast dívat do vás ! (F.Nietzche)

Onehdy jsem se díval na pořad "Nikdo není dokonalý". O úrovni tohoto pořadu se není třeba rozepisovat, neboť každý ví, že? Ale pan Krampol (který IQ zrovna nepobral), pronesl takovou věc, že mne zamrazilo. Řekl, že kreslené pohádky jako třeba Tom a Jerry, vzbuzují v dětech agresivitu protože se tam pořád vraždí a zabíjí. Myslel to naprosto vážně a z toho mne zamrazilo. Asi nic nepochopil.
Přímo na mne dýchnulo období boje proti kapitalismu, kdy jsme denně slýchávali a vídávali v TV, že co je ze západu je špatné ...atd. Že by pan Krampol byl taky nějakej kryptokomouš? Asi jo. Protože nedávno si do toho svýho divnýho pořadu pozval starýho bolševickýho komentátora Alexandra Hemalu z TV.
Už ukazuje svou pravou barvu ??!!

Dnes v poledne (sobota 25.6.2005) zemřel GENIÁLNÍ herec Jiří Kodet. Pokud znáte postavu Krause z filmu Pelíšky, tak víte o koho jde. Je mi hodně smutno..

Život je PARADOX. Jak by také ne, když musíme zemřít. Proč jsme se tedy narodili? Abychom zemřeli? To je přece samo o sobě nesmysl. Smrt je součást života - jsme si vymysleli. Je to koloběh přírody - jsme si vymysleli. Ale to jsme si vymysleli jenom proto, protože nechápeme ten nesmysl s neustálým zrozením a umíráním.
Nikdo se neptá: proč to tak je? Není někde chyba? Někde se něco muselo stát, jinak by tenhle nesmysl nemohl fungovat. Ale co se stalo? A kde se to stalo? Fakt to nikoho nezajímá?

Když jste se mne neptali jestli se chci narodit, tak mi neříkejte jak mám žít !!
(nevím kdo to řekl, ale je to fakt dobrý)

Omlouvám se všem co mi píší, proč tak málo doplňuji "myšlenky". Je to tak : v poslední době prožívám takové šílenosti a hnusárny, že kdybych to sem všechno psal, tak to zde bude vypadat jako neuklizenej veřejnej hajzl ! Také jsem v současné době ve velkým duševním presu. V podstatě bych sem neměl psát ani toto, ale pouze reaguji na ty dotazy, jak jsem již předeslal.

Nedávno jsem seděl v Rockinu u stolu s člověkem, kterej mi najednou řekl že mne nemá rád. Ale vesele jsme seděli, popíjeli a kecali dál.
Líbila se mi ta upřímnost. Upřímnosti si vážím ze všeho nejvíc. Toho člověka si taky vážím. Nemusíme se přece mít všichni rádi, ale přitom si klidně můžeme pokecat a vyměnit si názory na různé věcičky.
Často sedávám s lidmi které nemám rád a víme to. Přesto se spolu bavíme. Nemáme se rádi, ale vážíme si jeden druhého.

Hořím, tudíž pálím - planu, tudíž shořím.

Ti nejmoudřejší stojí vždy na okraji, zesměšňováni a pomlouváni.
Hlupáci se cpou dopředu oslavováni a uctíváni.
Mělo by to být obráceně, že ?

V úterý 1.11.jdu na operaci vodní kýly, tak mi držte pěsti, jo? Kolik pěstí tolik štěstí....díky.

Jsem okay .... vodní kýla odstraněna, už jsem doma..
Operoval mne můj známej Mudr Jeřábek, jinak taky velkej fanoušek ROOT, na operačním sále jsem klidně mohl založit FanClub Root hehehehe...jinak děkuji za milion SMS co mi prišly od vás všech do špitálu. Jste skvělí !!! Ještě 14 dní a budu moct zpívat...a dělat jiné "věci" hehehe...
Díky Ashokovi a Igorovi a Shindymu a Poisonovi a Lukinovi za báječnou návštěvu a taky těm šesti fanouškům co za mnou přišli.....děkan :-)

Řím zase překvapil svým rozhodnutím že se již nadále nebudou vysvěcovat na kněze homosexuálové. V tom případě mne ale zajímá, jak budou zjišťovat, že ten či onen adept na kněžství je či není homosexuál.
Mám nápad : každého z nich bych postavil před sochu nahého Davida a komu ztopoří penis, bude zamítnut. Nějaký kardinál by třeba mohl
kontrolovat stupeň erekce, ne ?
To by byla podívaná.....no uznejte.

Do Rockin Café vchází punker, vyholenou hlavu a uprostřed velikánský, vysoký číro. U stolu - u dveří - sedí Cvejn, podívá se na něj a hlásí:
" Teda to je smutný že už tak mladí musí chodit na chemoterapii "....
( Považuji to za hlášku roku 2005 )

Tak vyvolené vyhrál Vlado (gay). Byl to od začátku můj typ, protože byl osobností. Když se podíváte na součty hlasů které celkem za celou soutěž dostal, tak je to určitě přes dva melouny. Zírám že lidé tohoto státu hlasovali pro gaye.
Že by snad už dostávali rozum a kašlali na to kdo je nebo není jinak sexuálně orientovaný? Ať už je to jak chce,
je to pokrok v mentálním vývoji občanů tohoto státu !

Nedávno jsem četl krásnou definici lékařů :
CHIRURG - neumí nic, ale ví všechno.
INTERNISTA - ví všechno, ale neumí nic.
VŠEOBECNÝ LÉKAŘ (OBVOĎÁK) - neumí nic a neví nic.

Tak dneska (19.12.05) dopoledne porazili poslední strom v naší ulici, krásnou zdravou lípu, která nikomu nevadila ( vlastně asi nějakýmu debilovi jo ).
Díval jsem se jak ji podřezávají a bylo mi všelijak...teda bylo mi z toho dost blbě.
Jako ostatně ze všeho tady.

Teda ti kreténi v těch reklamách tak nádherně lžou, že už se člověk musí fakt smát. Dnes jsem viděl v bedně reklamu která tvrdila že jakási pojebaná mastička vám vyhladí vrásky o 40%. Tak jsem si říkal že z deseti vrásek vám to vyhladí čtyři vrásky a šest jich vám zůstane.
No není to jedno jestli jich mám šest nebo deset? A to ještě existují magoři kteří si to jdou koupit, aby si mohli
zlikvidovat své čtyři vrásky....nad tím stojí rozum.

Dneska 23.12.05 jsem byl v obchoďáku Rubín a u jednoho sloupu tam byly zapálený svíčky a sloup byl pocákán krví.
Dozvěděl jsem se, že tam před dvěma dny skočil dolů z horního zábradlí nějakej kluk (asi 30 let) ...
Neumím si představit, co dožene člověka k takovému činu. Musí určitě prožívat hrůzný okamžik v tu chvíli, pokud se rozhodne vzít si sám dobrovolně život. Nakonec zůstane jen sloup od krve a pár svíček. Co dodat ?

Většinu svých myšlenek, člověk za svůj život vůbec nevysloví. Buď je neumí formulovat a vyslovit, nebo mu v tom brání
společenské konvence, nebo má strach že bude vyčnívat z davu.
Z davu, který je spokojen se všedností a šedivostí svého života. No a ty myšlenky zůstávají zapomenuty a nevysloveny v mozku. Škoda.


01.01.2006