wz

Super - Leden : natáčení klipu Root & Redblack Days
Hnus - Leden : ty odporný saze při natáčení, teda opravdu HNUS !!
Super - Únor : Vynikající dršťková polívka Paragánovy maminky na kterou pozvala celej Root!!!
Hnus - Únor : 3 hodiny stání na dálnici čtyři kiláky před Brnem.
Super - Březen : Jedno tajné rozhodnutí které kapela Root učinila.
Hnus - Březen : L.K. kterej mne tak nasral že bych ho zabil !!!  Hajzla !
Super - Duben : Evilův rozpuštěnej ledňáček v náprsní kapsi..he he he
Hnus - Duben : moje rozsekaný koleno a zápal pohrudnice. Fuj.
Super - Květen : Gratuluji Asgardům k výhře v soutěži metalových smeček.
Hnus - Květen : Ladislav Pálenský (nebudu to rozebírat)
Super - Červen : Noc Plná Hvězd
Hnus - Červen : Já na Noci Plné Hvězd
Super - Červenec : pařby, párty a grilování...
Hnus - Červenec : pedofilní skandál křesťanských kněží v Rakousku !!!
Super - Srpen : Mirek Čožík, který my vymaloval byt a odstranil stoletý vodní kámen z vany a WC...
Hnus - Srpen : naražený rameno a dvakrát podvrtnutá pravá noha!!
Super - Září : Blackieho zahrada a obzvláště jeho jablka.
Hnus - Září : Hledání novýho bubeníka do Equirhodont !
Super - Říjen : konečně natáčení druhýho Equirhodonta a novej bubeník tamtéž.
Hnus - Říjen : už po stoosmdesáté zraněná levá noha - já už z ní zblbnu, fuckt !
Super - Listopad : koncert YBCA v Brně
Hnus - Listopad : rozšlápnutý brejle který stály 9.000,- !!!  do prdele !!
Super - Prosinec : vydání druhého dílu Equirhodont "Black Crystal"
Hnus - Prosinec : vražda Darrella Abbotta.

Tak další rok čeká na nakousnutí, aby byl následně sežrán a posléze vyzvracen.

Dnes ráno 4.1.2004, zemřela naše Helena Růžičková....děkujem ti za všechno co jsi nám dala a čím jsi nás bavila. Moc ti děkujem.

Člověk by neměl žít jen proto aby žil. Měl by po sobě zanechat něco kvůli čemu by se na něj nezapomnělo. Nejenom hromadu exkrementů. Nemám pravdu? Konec-konců, co s hovnem, že?

Mnoho rádoby-filosofujících lidiček se mne ptá co bude smrti. Odpovídám jim ať mi dají svý číslo telefonu a až umřu, tak jim brnknu.

Víte co nesnáším? Když mi někdo leze do prdele jenom proto, že jsem BigBoss z kapely Root. Když vidím občas ty falešné pohledy a zkřivené úsměvy, poplácávání po rameni (i když by nejraději drželi v ruce kudlu), je mi fakt na blití. Prosím vás, vy všichni co mi chcete říci že jsem idiot, klidně mi to řekněte pokud je to váš názor, ale nepřetvařujte se a nevykládejte mi jak mne máte rádi a všechny ty bláboly okolo. Ušetříte si tak spoustu energie. Ušetříte také můj čas posloucháním těch žvástů.

Poslední měsíc hraji s mým počítačem šachy. Vrátil jsem se k tomu po 20ti letech. Kdysi jsem byl dost obstojný hráč, ale tak dlouhá pauza...Zatím to mám nastavený na "easy" abych se do toho dostal. Mozek se mi rozhejbává velice pomalu. No uvidím, jestli se ze mne stane hráč....he he he

Všichni by chtěli všechno. Doktoři chtějí víc peněz a přitom jim umírají pacienti pod rukama jejich vlastní neschopností (viz pořad Na vlastní oči). Učitelé chtějí víc peněz a přitom učí ještě podle zastaralých komunistických osnov. Železničáři chtějí víc peněz a přitom mají kolem 15.000 lidí nadstav které platí zhola zbytečně. Všichni by chtěli přidat a přitom nikdo nic nedělá. Všichni by chtěli být bohatí a nikdo si neuvědomuje, že to prostě nejde. Lvi jsou silnější než ovce a ovce nepořádají demonstrace za zrovnoprávnění se lvy. Prostě to tak je a šmytec. A co je nejhorší - všichni kradou. Kradou všude kde se dá. Zaměstnanci okrádají zaměstnavatele a ti zase své vlastní zaměstnance. A bude to ještě horší. Nebojte se. Bude. Přeji vám to, protože jen tak se seznámíte se svou vlastní stupiditou. Buďte šťastni ve své hlouposti !!

Víte, rozhodnul jsem se že přestanu kouřit. Netušil jsem co to je za šílenství. Kouřím od 15ti let. Říkal jsem si že to bude havaj přestat...hmm, zatím boj s cigárama prohrávám. Zjistil jsem, že nejdůležitější při tom "přestávání" je přijít na to, co dělat v tu chvíli kdy přijde chuť na cigáro. Co dělat místo kouření ? Postavit se na hlavu, nebo sekat dřevo, nebo začít bourat barák ? Cumlat bonbon ? To bych přibral za týden 20 kg!!!
Teď se ale na trhu objevily bylinkové cigarety které neobsahují vůbec žádný nikotin. Zkusím to s nimi. Uvidím jak to dopadne. Tak strašně rád bych přestal - ale jsem prostě slaboch !

Je mým zvykem se do telefonu na pevné lince ohlašovat různými nesmysly, např. "tady krematorium, porodnice, ústřední výbor ksč...atd." Dnes jsem řekl:"tady železárny Klementa Gottwalda", načež se ozvalo:"kurva jak je to možný, dyť už je 15 let po revoluci do prdele!" Položil jsem to a půl hodiny jsem se válel smíchy..he he
 

Někdy mne smutkem tak rozbolí duše, až se mi zdá že umírám a jedinou útěchou je mi psaní textů a poslech hudby – lhostejno jaké. Mívám velice úporný pocit hudební žízně. Neuhasitelný pocit. Chtěl bych hudbu jíst, chtěl bych s ní souložit a zmocnit se ji.

V dáli znějí temné bubny. Bubny vyprávějící odvěké legendy lidstva. Mýty které nás spojují s naší minulostí a mnohdy nám i ukazují jak by se měla odvíjet naše budoucí cesta životem. Všechno se pravděpodobně již stalo a pochybuji, že bychom mohli Vesmír něčím překvapit. Vždyť moudrost Vesmíru spočívá právě v jeho nekonečnosti a v záhadě či snad mystice jeho vzniku.

...krvácí mi srdce, zemřel můj drahý přítel Bout WOLFS...nevím co dodat, je mi hrozně...
Milý Boute, nechť Brány do všech Světů ve kterých sis přál žít, jsou ti navždy otevřeny.

Život, ruku v ruce s časem, jde stále dál bez ohledu na cokoliv a nám nezbývá než se připojit a snažit se udržet krok co možná nejdéle.

Jeden velký řecký filosof vyslovil úžasně hlubokou úvahu : "Přátelství je sdílení jedné duše."

Sdružení amerických katolických kněží si nechalo udělat vlastní průzkum, jak je to vlastně s pedofílií mezi jejich kněžíky. Jaké bylo jejich překvapení, když zjistili že od roku 1950 do roku 2002 bylo jejich knežími zneužito 10.497 chlapců ve věku 11-14 let a že je mezi kněžími 4.200 pedofilů, což jsou 4% všech jejich kněžích.
Ti teda čuměli !!!!  Ani si neumím představit jak by dopadnul celosvětový průzkum. (Zdroj: ČT 27.2.04)


"Základní podstatou Vesmíru je jeho nekonečnost, ze které vychází také nekonečná platnost čísel z něj vycházejících." K tomuto závěru jsem dospěl po delším studiu numerologie, kterou miluji.

Jsem hroznej provokatér, to je o mě známo. Hrozně rád se bavím s lidma o věcech o kterých se bavit nechtějí a které jsou společensky "tabu". Jenže pouze takovým způsobem se o lidech dozvím nejvíc!! Pravda totiž bývá vesměs hnusná a nepříjemná - nicméně existuje. Jen ji najít pod nánosem přetvářky, že?

Včera (sobota) ke mě přijel na návštěvu kámoš z Olomouce - přátelé, viděl jsem asi nový rekord ve zvracení. Začal zvracet v sobotu ve 23 hod, a teď ještě stále zvrací - je neděle 09:20. To není možný, že? Ale jak vidím tak je to možný. 

Všimnul jsem si, že 95% lidí chodí po ulici se skloněnými hlavami, jako by něco hledali nebo si úporně prohlíželi chodník, o čemž pochybuji. Je to nedostatek sebedůvěry, naprostá ztráta EGA, neschopnost se komukoli podívat do očí. Prostě úplná ztráta vlastní důstojnosti !
Proto asi tolik lidí seru. Chodím s hlavou hrdě vztyčenou a každému se provokativně dívám přímo do očí. Ale tak je to právě v pořádku, nemyslíte?

Dospěl jsem k jednomu rozhodnutí - většina lidí (kolem 90%) semnou chce debatovat jenom proto, aby mne mohli následně provokovat, urážet, či se pokusit mne zesměšnit. Nevím co je k tomu vede. Opravdu to nevím. Snad to, že se potom mohou pochlubit :"....tak jsem řekl BigBossovi že je debil a kretén. To jsem ale borec, že?" Nuže tedy k tomu rozhodnutí. Prostě se přestanu s lidmi bavit. Vím že to odnese pár nevinných, kteří se chtějí opravdu smysluplně pobavit, ale nedá se nic dělat. Prostě mne to již nebaví. Je to hnus.
Vždycky jsem patřil mezi ty muzikanty, kteří se courali po sále nebo areálu mezi lidmi, ale nyní se zařadím mezi ty, kteří si sednou do šatny, vylezou pouze na jeviště a potom odjedou.
Škoda - hrozně rád jsem s lidmi kecával.

Ještě nikomu se nepodařilo definovat slovo " MYSLET ".

V poslední době se na ICQ rozmohla jedna debilní věc. Když se připojím, tak můj kontakt list září různými cedulkami jako - jsem pryč, nerušit, neviditelný, atd atd....Nechápu to. Tak proč se vůbec připojují, že? Tak se odpojím a je to. Nemusím být přece připojený na ICQ jenom proto, abych všem oznamoval že tam nejsem, nebo že mne nemají rušit!! Běžte DO PRDELE vy cedulkáři. Všichni!!!!

Tak konečně mám pro svý stránky 50 MB prostoru. Na Volným to už nešlo. Moje nová adresa je nyní
www.bigboss.mysteria.cz

a konečně mám taky v adrese dvě "s". Současně pochopitelně rozšířím stránky o pár sekcí, které jsem předtím nemohl mít vzhledem k tomu, že jsem měl jenom 10 MB prostoru. Už je možná taky na čase změnit úvodní stránku a použít nějaké novinky. Uvidím. Dokončuji překlad Necronomiconu, už mi chybí jen úvod, takže počítám do měsíce už bude k mání jak u mne, tak i na festivalech.

Někdy nestačí jen talent a nadšení. Někdy je nutno použít i veškerou vůli kterou člověk má na to, aby zkrotil talent a nadšení a podřídil je cíli.

Člověk je sociálně dynamický konglomerát homeostaticky autoregulovaného zla !

Credendo Vides - Kdo věří, uvidí !

Občas se ptáte, proč vydávám své knížky a překlady v kroužkových vazbách. Velmi jednoduchá odpověď. Vázanou by nikdo z vás nezaplatil, brožovaná neboli lepená, by stála asi o 150 víc a po častém používání (což předpokládám), se celá rozpadne na jednotlivé listy, kdežto kroužková vazba vydrží věčně. Moje knihy Satanská Bible a Satanské Rituály (lepené) jsou již obě rozpadlé. Používám tudíž také ty v kroužkové vazbě. Jinak
NECRONOMICON je již zcela dokončen, takže příští týden nechám vyrobit prvních 10 kusů. Předpokládaná cena vzhledem ke zdražení, bude kolem 400 Kč, což je v zhledem k ojedinělosti tohoto díla, cena velmi přijatelná. Je tištěna na laserové tiskárně.

Přidal jsem novou stránku, pokud kliknete na "Oblíbené kapely a zpěváci", tak se dozvíte co jsem poslouchal od mládí a poslouchám dodnes. Mnoho z těchto kapel asi nebudete vůbec znát, tak doufám že uvítáte tuto mou retrospektivu. Kapel se tam postupně objeví asi 40. Následně byla přidána sekce "Klasika" a ještě přibudou sekce "Bubeníci" a "Kytaristé".

Přemýšlel jsem jak je možné, že obyčejné tóny jakýmkoli způsobem vyluzované na jakékoli hudební nástroje, dokáží člověka ohromit, rozplakat, rozvášnit, rozveselit, roz...roz...roz, atd. To všechno se totiž s člověkem děje, pokud poslouchá tóny, které se mu líbí. Působí snad  něco zevnitř, nebo zvenčí? Nepřišel jsem sice na nic, ale vím že pomocí krásné hudby - tónů, chcete-li - se dokáže člověk uspokojit téměř jako orgasmem.

Kdysi jsem zde psal jak jsem pyšný že se mi podařilo přemluvit jednoho kámoše aby šel dělat do zahraničí (nyní je již dva roky v Irsku) a že se tam má dobře..atd. Nuže, podařilo se mi přemluvit dalšího a je teď ve Francii, poslal mi SMS, že mu všechno vyšlo má dobrou práci, bere 180-200 Eu týdně (kolem 25.000.- měsíčně) a má se fajn. Jsem rád že se mu daří určitě lépe než tady. Aby nedošlo k omylu, já nikomu práci nezařizuji, jenom se snažím každému vysvětlit, že tady bude ještě dlouho trvat než se vyprostíme z doby kamenné.

V posledních týdnech žiji jaksi podivně. Vnitřně jsem úplně rozhozenej. Psychicky se mi nedaří. Vůbec nic.
Navíc začínám zase na koncertech chlastat. Už dvakrát sem se ožral a kluci jsou nasraní. Nechám toho.
Kdesi jsem slyšel, že ctižádost znamená samotu. No to mne tedy čekají časy. Chci dokázat ještě spousty věcí.

Mít v životě to štěstí mít někoho rád, to je ten nejkrásnější dar, kterým může být člověk od přírody obdarován.
Věřte ni.

V Rakousku opět propukla aféra: katoličtí kněží zase prznili malé a nedospělé děti. Trestuhodné je, že s tím stejně nikdo nic neudělá, protože se z toho jako vždy vylžou, pomodlí se, jejich šéf nahoře jim odpustí a bude se vesele prznit dál. FUJ !!! Kdy už s těmi zasranými pedofily někdo zatočí?? Ti zlí jsou ovšem jenom Satanisté.

Tak jsem byl po 4 letech na Xchatu. Přátelé, co tam se řeší za kraviny, to si neumíte ani představit. Jak se tam všichni vzájemně oblbují, to je neuvěřitelné! Borci balí ženský o kterých neví jestli to ženský vůbec jsou, a obráceně. Přitom průzkum prokázal, že většina "žen" na chatech jsou muži a obráceně. Ale jak je vidět, nikomu to nevadí. No vlastně mě to taky nevadí, ale jaksi to nechápu. Vy ano?

Nemá cenu se životem bojovat. Je lepší mu nakopat do prdele a urvat zavčas co se dá !

Tak máme olympijské hry, půl planety válčí - zajímavej svět, že ?

Všichni kdo si myslí že máme dobrou vládu, ať zvednou ruku ! Nikdo ? Tak vidíte.

Všem pokrytcům, závistivcům a pomlouvačům: Vždycky jsem byl a budu sám sebou a naprosto přesně vím co chci od života. Na rozdíl od drtivé většiny z vás, kteří se marně snažíte najít svoje životní krédo. Protože se vám to nepodařilo a díky vlastní stupiditě ani nepodaří, kopete do všech těch kterým se to podařilo. Pod rouškou jakéhosi "sebenalezení" blábolíte nesmysly a jste zahlceni jakousi vlastní "originalitou" která je ovšem pouhou představou, fatou morganou, vašich nemocných a neúspěšných mozků. Vašim krédem je pouze špinit, závidět a pomlouvat.
Není mi vás dokonce ani líto.

Četl jsem dvě teorie o času. Ta první říká že, minulost, přítomnost i budoucnost jsou seřazeny do nekonečné posloupnosti, kde má každá událost své místo v řadě. Tato teorie se však nedá převést na žádné matematické vyjádření. Druhá teorie tvrdí že, čas ve skutečnosti vůbec není proud, který teče vpřed, nýbrž trvá konstantně, všechny věci se ve skutečnosti dějí současně, ale my nemáme vnímání uzpůsobené tak abychom je mohli sledovat. Představme si kruhovou scénu,  na jejímž obvodu probíhá řada událostí, které představují dejme tomu údobí života jednoho člověka. V tom případě je sehrají různí herci, ale v časové realitě sehraje jeden a týž člověk všechny role současně. Podle této teorie má změna jedné scény vliv i na všechny další scény posloupnosti kolem dokola a dál zpátky na začátek.
Mně osobně vyhovuje tato druhá teorie.

Když někdo povraždí z politických a mocenských zájmů 150 dětí, nemá právo se nazývat člověkem. Na druhé straně, politiku a mocenské zájmy jsme si vymysleli my - lidé. Co tedy jsme ?

To hlavní a nejdůležitější co vám v Česku NIKDY neprominou, je úspěch !!

Největší hrůzu mám z toho, že se jednoho dne probudím a vůbec nic mne nenapadne.

Věci stárnou, rozpadají se, a již nikdy nebudou takové jako předtím. Všechno se hroutí do sebe. Nic nového nevzniká. Konec je neodvratný. Těšíte se ?

Kdysi, v roce 1970 a tak, jsem čítával sci-fi romány které popisovaly jaké to bude v roce 2000 a 2010 a vůbec v tuto dobu. Nyní si však uvědomuji, že je vše stejné, ba mnohem horší. Kromě toho že nějací magoři vstoupili na Měsíc, což nám pochopitelně vůbec nic nepřineslo, od té doby přibylo smrtelných chorob, válek a živelných pohrom které jsou výsledkem blahodárné činnosti člověka na této planetě.
Kdyby to ti chudáci spisovatelé tenkrát věděli, tak by raději zvolili jiný letopočet, možná 3050, nebo 4200. Ale obávám se, že v té době již nebude o čem psát. Vlastně se neobávám. Jsem rád. Naše planeta si zaslouží jedinou věc: mít od nás již jednou provždy pokoj.

Čas je Život - a já již nemám moc Času.

Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí. Znáte to ?
Překlad do češtiny zní :
Lež a nenávist zvítězí nad pravdou a láskou !

Na koncertě kapely Harlej, se kterými jsme výborní přátelé, jsem si dost tvrdě poranil nohu, jsa opojen dobrou slivovicí a náladou na koncertě. Při seskoku z praktikáblu jsem skočil přímo na svazek kabelů a natrhnul si šlachy na obou stranách kotníku levé nohy. Druhý den jsme hráli ve Stonavě a já poprvé v životě zpíval na koncertě sedíce v křesle. Bylo to fajn. Ale proč to píši ?
Musím zde od srdce pochválit kluky z kapely Root. Obětavě se o mne starají, chodí mi nakupovat a pomáhají mi ve všem co je potřeba doma udělat. Jsou to skvělí lidé a moc jim děkuji.
Jo a Lukin Gazda z kapely Asgard, mi sehnal krásnou hůlku a teď se již po bytě belhám o hůlce. Díky Luki. Lukin je mimo jiné ten člověk který mi pomohl přeložit úvod ke knize Necronomicon a stal se oficiálním překladatelem mých textů jak pro Root, tak i pro Equirhodont.

Slavný spisovatel Ray Bradbury, kdysi řekl : "Víte co právě v tuto chvíli dělají miliony a miliony lidí na celém světě? Dívají se na televizi. Nemyslí. Nepohybují se. Nežijí. Prostě se dívají. Televize myslí za ně. Žije za ně. Ale žije skutečně....? Formuje je do stavu apatie, aniž si to uvědomují, protože se pořád jen dívají a dívají. V té prokleté bedně, která stojí jako oltář uprostřed pokoje, číhá veliké nebezpečí. A přesto všichni před ní klečí bez hlesu jako před skutečným oltářem." Konec citátu.
Když se nad tím zamyslím, tak k tomu dnes přidám i počítače a kina a dala by se přidat i spousta jiných věcí. Lidé již zcela ztrácejí svou identitu, vlastní úsudek a city. Vše je kýmsi jiným formováno. Ale kým a proč ? Zamyslete se !

John Lennon řekl:
"Život je to, co se děje když se zabýváme jinými věcmi."


Proprium humani ingenii est odisse, quem laeseris - Je vlastní lidské povaze nenávidět toho, koho jsme urazili.

Dnes mluvili v TV o vracení majetku církvi. Už mne to fakt sere! Copak ještě nikoho nenapadlo že církev nikdy žádný majetek neměla? Že všechno co měli nakradli a zabavili vyhnaným a popraveným při vykonstruovaných čarodějnických  procesech? Církev se sice za tyto zločiny formálně omluvila, ale ukradené a zabavené majetky poškozeným nikdy nevrátila!!! To církev by měla vracet majetky, nikoli o ně naprosto drze žádat. Ať si nechají ty svoje kostely a raději mlčí. Ony i ty kostely byly postaveny z donucení a násilím nevolníky, nad kterými stál dráb s karabáčem !! Už mne fakt serou !!!!!

Člověk se celý život přetvařuje, aby nakonec ve smrti stál tváří v tvář sám sobě - poprvé a naposledy
bez přetvářky.

Co to je za zkurvenej svět, ve kterým jsou vražděni už i muzikanti na jevišti ??? Ve středu 8.12.2004 v noci, byl na jevišti přímo při koncertě zastřelen nějakým zvráceným šílencem "Dimebag" Darrell Abbott, zakladatel Pantery a kytarista kapely Damageplan.
Co si o tom myslet ????? To už není svět. To je opravdu už jenom hromada sraček !!!
Darrelle - nikdy na Tebe nezapomeneme !!

V sobotu 18.12.2004 po koncertě v Pardubicích odešel z kapely Root její spoluzakládající člen, kytarista Petr Blackie Hošek. Byla to pro mne i pro kluky z kapely dost rána, ale rozhodli jsme se pokračovat a táhnout káru kapely společně dál. Není potřeba z toho dělat tragédii protože život jde dál...jak by řekl Fredie Mercury: "Show must go on!" To jsem si s klukama řekl i já. Hudba kapely se pochopitelně trochu změní, ale tak to bude asi v pořádku. Nemůžeme začít "kopírovat" Blackieho rify, neboť by to bylo laciné a průhledné.
Moc mne i kluky mrzí jeho odchod, ale přejeme mu do nového tvůrčího života jenom to nejlepší a přejeme mu to opravdu upřímně. Díky Petře.

Vytvořili jsme si jakési vlastní mikrosvěty, pidisvěty, kterým se klaníme a které uctíváme a přitom zcela zapomínáme na kolosální Nekonečnost Vesmíru a jeho nekonečně nevyčerpatelnou Energii bez které nejsme schopni života. Jednou z nich je například Slunce.
Z naprosto bezvýznamných událostí děláme kolosální tragédie a vůbec si neuvědomujeme, že nejsme vůbec nic a pro onen Vesmír nejsme ani zrnko prachu.
Místo abychom si užívali té naši jediné nanosekundy života po kterou jsme zde, se polovinu svého života rejpeme ve vlastních sračkách které si kolem sebe uměle vytváříme, abychom se měli v čem rejpat.
Je to všechno tak směšné, že i samo slovo "směšné" je pro popis této skutečnosti - směšné.
Každého z nás ovládá náš vlastní Démon. Někdo mu slouží, někdo jej dokáže využívat, ale nikdo nechce přiznat jeho existenci. Ani sobě samému. Co dál ?  To posuďte sami.


 

20.06.2005