wz

Super - Leden : koncert v Srbsku
Hnus - Leden : ti dva BLBCI
Super - Únor : vydání prvního alba Equirhodont + první koncert + narozky v TV
Hnus - Únor : problémy s PC
Super - Březen : není
Hnus - Březen : všechno stojí za hovno ! Ale úplně všechno !
Super - Duben : Mudr. Schmidtová
Hnus - Duben : pivo !
Super - Květen : natáčení sedmého alba Root
Hnus - Květen : Ashokův blond přeliv !
Super - Červen : koncerty
Hnus - Červen : moje choroby
Super - Červenec : Pavel "Paragan" Amiridis a jeho péče o můj nový PC!!!
Hnus - Červenec : odporný vedra
Super - Srpen : Tomáš Prek + Petr Šiška
Hnus - Srpen : ten debil co mě polil pivem na jakýmsi fesťáku u výčepu !!!
Super - Září : Radek Nešpor-náš dvorní překladatel :)
Hnus - Září : ta pitomá bouračka !!!
Super - Říjen : Paramba & Igor
Hnus - Říjen : Já
Super - Listopad : Oscar Wilde
Hnus - Listopad : Česká Republika, kde je ročně utýráno 50 dětí. Fakt hnus !!!!!!!!
Super - Prosinec : dárek od kluků z kapely !!!  Skvělý, moc díky !!
Hnus - Prosinec : odporný pivo...

Každý musí zemřít - ne každý však skutečně žije.

Všechny řeky tečou do moře, ale moře stále není plné...

Ve skutečnosti nevíme vůbec nic. Jen se tváříme že víme. Všemu dáváme jména a absolutní definice.
Ale ve skutečnosti je všechno jinak. Jenže - co je to SKUTEČNOST ?

Tak dneska (22.1.) jsem byl u paní doktorky pro léky na snížení tlaku. Dříve jsem je odmítal, ale okolnosti mne prostě donutily k ní zajít. Říkala:"...jo,jo, kamaráde - věk se hlásí ". Asi má pravdu.

Víte co by mne zajímalo ? Kde jsou všechny ty stovky miliónů z povodňových kont ?!?! Když vidím v TV jak ti vytopení lidé dodnes nemají kde bydlet a dodnes nedostali ani korunu, tak mi jezdí mráz po zádech. Mráz po zádech z toho, jak se někdo prostě nabalil a tím to všechno zhaslo. Nikdo se tím nezabývá. Asi to sahá hodně vysoko, když ani novináři a TV-reportéři do toho nerejpou. No těprdel teda.

Včera jsem se dozvěděl v TV, že mořská sasanka vydává jiné nervové impulsy když žere a jiné když před někým utíká. Je to velice důležitý poznatek, na který padl rok výzkumu a pár milionů dolarů. Musím se přiznat, že bez této informace bych vůbec nedokázal žít. Konečně vím o sasance všechno (doufám) a mohu se dál věnovat žití !
Kurva ať mi taky dají milion dolarů a já budu doma zkoumat třeba vliv roztočů na můj levý malíček. Vsadím se,
že po této informaci všichni nehorázně toužíte !!

Poslední dobou mám šílený deprese ani nevím proč...ale k mému údivu opravdu existují Přátelé kteří dokáží pomoci.
Protože poslouchat moje maniakálně-depresivní výlevy, na to musí být člověk opravdu Přítelem, fakt !!!


Zamysleli jste se někdy nad bezmocností? Nad bezmocností sebe samých, když vaši blízcí trpí a vy jim nemůžete vůbec nijak pomoci, či ulehčit jim jejich utrpení? Říkám tomu "čiré zoufalství" a zažil jsem to dvakrát v životě.
A v tu chvíli pochopíte marnost a zbytečnost boje se Zákony Přírody. O to více by se měl každý člověk snažit
využít každou chvilku života pro plnost žití a vychutnání krásy své existence. A nezabývat se podružnými zbytečnostmi. Myslím si že člověk je tu proto aby si prostě vychutnával krásy života, užil si a posléze zemřel.
Jak jednoduché.

Víte, hrozně nerad si čistím boty. Považuji to za ztrátu času, protože stejně vyjdu ven do té špíny a za 10 minut jsou stejné. Přesto si je lidé leští a pulírují a přivádějí k vysokému lesku jakoby na tom závisela jejich existence.
Baví mne pozorovat jak se lidé dívají na moje - třeba 3 měsíce nečištěné - boty a potom pohlédnou na mne pohledem tak úděsným, že jim musím připadat jako vyvrhel he he he...


V poslední době mám úplně vymetenou, prázdnou hlavu. Vůbec nic mne nenapadá, dokonce mne ani nenapadá že by mne mělo něco napadnout. Jsem jak prázdnej kýbl od hoven. Sakra.

Když potkat tě může triumf i ponížení - k těm oběma se stejně zachovej...

Mám kámoše, jmenuje se Radek a chce být diplomatem. Mám kámoše, jmenuje se Dušan a chce jít dělat někam do zahraničí. Oba dva spojuje - jak vidno - jediná touha. Pryč z této země. Proč asi ?
Mám kámoše, jmenuje se Míra a je obkladačem. Mám kámoše, jmenuje se Láďa a je malířem.
Ty dva nespojuje vůbec nic. Nebo ano ?


Víte, říká se, že čím je člověk starší, tím je moudřejší. Já tedy nevím jestli zrovna moudřejší, mohl bych uvést nespočet příkladů které toto pořekadlo úspěšně vyvrací, ale v každém případě na sobě pozoruji, že umím stále více rozlišovat chameleónský postoj různých lidí. Věřte mi, někdy je to velmi zábavné. Ale je to spíše zkušenost, než moudrost.

V minulých dnech jsem prožil obrovské ZKLAMÁNÍ....škoda ztracených dnů. Ale moje povaha mi velí,
"vzhůru do dalších bojů se životem!"


Nevím proč si všichni stěžují, že nová generace nejeví ten "pravý a dostatečný zájem" o různá výročí, hlavně o ta, týkající se druhé světové války. Sakra proč by vůbec měli slavit nějaká válečná výročí? Copak je to nějaká chlouba lidstva? Je to naopak šílenost, za kterou by se měl každý soudný člověk stydět, nemám pravdu? Proč by se mělo slavit, že se před lety povraždilo vzájemně přes 60.000.000 lidí ? Lidstvo fakt trpí masochismem !!!

"...lísteček, kámen, vchod ; kde lísteček, kámen, nenalezený vchod? A všechny ty zapomenuté tváře?
Nazí a osiřelí vcházíme do vyhnanství. V temném  lůně jsme nepoznali matčiny tváře; z vězení jejího těla jsme vyšli do nepopsatelného, nesdělitelného žaláře země.
Kdo že zná bratra svého? Kdo nahlédl otci do srdce? Kdo nezůstává doživotně pod zámkem? Kdo není věčně věků opuštěným cizincem?
Ach té zprahlé pustiny! Ztraceni v dusném bludišti, zmoženi na téhle setmělé strusce mezi třpytnými hvězdami, ztraceni!
V zamlklých vzpomínkách hledáme slavnou zapomenutou řeč, zmizelou cestu ústící do nebe, lísteček, kámen, vchod.
Kudy? Kdy?
Zbloudilý a vichřicí oplakávaný duchu, zpátky se vrať ! "
( Něco tak nádherného a hlubokého, mohl napsat pouze jediný spisovatel - Thomas Wolfe. Miluji jej ! )

Konečně vyšla dlouho očekávaná kniha "Satanismus", od mého přítele, spisovatele pana Veselého. Jsem jí opravdu nadšen. Když jsem si přečetl statě o sobě, pochopil jsem, že opravdu existují lidé kteří mne uznávají a váží si mých myšlenek, mých názorů a mých knih. Získal jsem opravdu hodně energie. Děkuji vám.

Víte co znamená slovo "prevence"? Znamená "předejít něčemu". U nás se ovšem čeká až k něčemu dojde. Víte tedy co znamená slovo "prevence" u nás? Znamená : HOVNO.

Právě jsem si byl dobít mobil on-line a říkal jsem si že tak před 30ti lety by nikoho nenapadlo že jednou se proškrtá pár okýnek na tiketu a mobil je dobitej...a tak vůbec, že? Na druhé straně třeba za 50 let proškrtá chlápek pár okýnek na tiketu, oni to vrazí do mašinky a jeho stará bude těhotná bez šoustání....he he he...

Láska, náklonnost či přátelství, se nedají ani vnutit ani vyprosit.

V poslední době jsem si všimnul, jakými nánosy bahna pomluv je pokryta moje osoba. Hlavně když s někým komunikuji a najednou ona osoba řekne:"...jsem tedy velmi překvapen, že semnou mluvíš, že máš takový a takový názor, že jsi úplně jiný než se o tobě povídá..."....atd. Je to úsměvné, protože s naprostou většinou lidí se v pohodě pobavím. Nebavím se pouze s těmi, kteří ke mě přistupují se zcela jasným a předem avizovaným rozhodnutím mne provokovat. Jednoduché, že ?

Člověk se narodí, žije, a potom zemře. Dost nuda, co ?

Horší než neznát pravdu, je znát pravdu.

Jestli chcete poznat co jsme my (lidská rasa) zač, tak se pořádně podívejte na fotografie z koncentračních táborů. Až se z toho poblijete a poserete, tak se dívejte znovu a znovu a znovu. Dívejte se tak dlouho, až vás přejde chuť říkat si hrdě: "Jsem člověk!!!" Stydím se ze nás, za lidi.

Včera 28.9.03 jsem v TV sledoval pořad o homosexuálech. Byl vynikající. Něco alarmujícího mi přitom došlo. Gayové jsou menšina, minorita chcete-li. Nemají žádná práva jako běžní lidé ve společnosti. Už tohle je zarážející. Křesťané - dále jen "káčka" - jsou ovšem také menšina!! Avšak  mají naprosto stejná práva jako všichni ostatní, naopak jsou ještě dotováni  státem a to nemalou částkou, farářové jsou též placeni státem. Jak je možné že si je neplatí Vatikán??  Navíc "káčka" jsou tak drzí, že si osobují právo určovat co je a co není "normální". Přitom v jejich řadách je homosexuálů nejvíce. Je všeobecně známo, že ti kdož nejvíce útočí na homosexuály, tím vlastně bojují proti své vlastní  skryté homosexuální orientaci. To platí jak o "káčkách", tak i o některých členech parlamentu, kteří se tak vztekle brání přijetí zákona o homosexuálech.
Názor na tyto skutečnosti, si utvořte sami.

Zjistil jsem, že znám spoustu lidí kteří stále mluví a mluví - ale nikdy nic neřeknou.

V poslední době se stále více setkávám na ICQ s lidma, kteří jen tak sedí u PC, nudí se a z nudy kecají s lidma o všem možným...a to jen tak z nudy. Zajímalo by mne, proč třeba nejdou někam ven mezi lidičky, a nepokecají si s nimi "live"? Fenomén ICQ je opravdu šílenej, že?

Víte, kdysi jsem chvíli studoval psychologii, než jsem zjistil že jsou to samý žvásty. Na to abych pochopil člověka, nepotřebuji žádný knihy. Psychiatři a psychologové jsou naprosto k nepotřebě. Ještě nikdy nikomu nepomohli a nikoho nevyléčili. To je prokázáno. Nikdy jsem u žádného z nich nebyl, protože bych si s nimi hrál jako kočka s myší.
Proniknout někomu do "duše" není zase až tak složité - horší je se v ní vyznat. Ale v sobě by se člověk vyznat měl. Vždyť je to jeho "duše", nemám pravdu? Asi tak tři poslední měsíce na sobě pozoruji, že se někam řítím. Do nějaké bezedné propasti. Stále více se uzavírám do sebe, stále více mlčím. Myslím že tak do roka přestanu mluvit úplně pokud se něco nestane.
Mám doslova přecpaný mozek myšlenkami které nedovedu vyslovit, které ani nedovedu definovat. Můj mozek chce někam odejít, ale moje tělo se ještě brání. Nevím jak dlouho bude tento souboj trvat. Ani mne to moc nezajímá. Spíše mne zajímá, kdo vyhraje. Ale budu to potom schopen posoudit?

Dnes, 6.11.2003 opustila vesmírná sonda "Voyager 1" po 26ti letech naši sluneční soustavu a zamířila do takzvané mezihvězdné prázdnoty. Hrozně rád bych chtěl být uvnitř sondy a letět co nejdál, co nejdál od té hrůzy tady!!
 

"Z nás každý zabíjí to co miluje, to říkám s hořkým vědomím. Někteří trpkým pohledem, a jiní slovem lichotným. Zbabělec tráví polibkem, statečný mečem usmrtí. Někteří lásku v mládí zabijí, někteří až když zestárnou.
Žádostnou rukou škrtí někteří, a jiní rukou zlacenou. Laskaví nožů užijí, že mrtví brzy vychladnou."
"V tomhle světě jsou jen dvě tragedie. Jedna je když nedosáhnem toho co jsme chtěli. A druhá -
když toho dosáhnem."
Oscar Wilde - tento literární génius zemřel v laciném hotelu v Paříži 30.11.1900. A to jen proto, že Angličané jsou kreténi!

Vždycky když shlédnu film o Michelangelovi, nebo Beethovenovi, vidím a slyším ta mistrovská díla,
tak si uvědomím svou bezvýznamnost a nicotu. Pochopím jaká jsem nula. Mám chuť se vším
seknout a nechat toho jednou provždy. Sakra.

Víte jaké může být synonymum pro "Rodina" + "Přátelé"?  -  "Tajnosti" + "Lži"

Tak jsem opět svědkem onoho vánočního běsnění, honbou za dárky, ale hlavně závodů v pokrytectví, přetvářky  a předstírání  falešné lásky. Nejvíce mne serou takzvaní ateisté, kteří na jedné straně tvrdí že jsou ateisté a na druhé straně slaví největší křesťanské svátky - vánoce. To tedy opravdu nechápu. Buď tedy jsem ateista a neslavím je, nebo nejsem ateista. Tečka. Nic mezi tím neexistuje.
Dárky si přece můžeme dávat celý rok při různých příležitostech. Na vánoce všichni předstírají jak se milují a pak se zbytek roku rvou, hádají a nenávidí. Vskutku směšné pitvoření. Zamyslete se nad sebou, hlupáci !!
Vždyť 21.12. začínají svátky Slunovratu a končí 31.12. svátkem Rovnodennosti. Jsou to nejstarší dochované pohanské svátky a jsou upřímné, veselé a podloženy Vesmírem.

Mám kámoše, jmenuje se Radek a těžko bude diplomatem, protože na to asi nemá.. Mám kámoše, jmenuje se Dušan a těžko půjde dělat někam do zahraničí, protože má slabou vůli. Oba dva nespojuje vůbec nic. Proč asi ?
Mám kámoše, jmenuje se Míra a je obkladačem. Mám kámoše, jmenuje se Láďa a je malířem.
Ty dva spojuje to, že jsou spokojeni.

Tak jsem konečně rozjel PC, musel jsem znovu vše instalovat a tak to trochu trvalo.


31.05.2004