wz

Čumíkoval jsem na Blackieho stránky - má je dobře vedené že ? Líbí se mi, nejsou vůbec fádní a doufám že mu vydrží počáteční elán a bude je pravidelně aktualizovat. Odkaz na ně máte v mé rubrice "links"....ale to určitě víte, že ?

Spousta lidí se mne ptá jak budu slavit svátky. No .... já je vlastně slavím, ale po svém a s přihlédnutím k mému filosofickému životnímu postoji. Navíc to mám ulehčeno o to že žiji sám a tak je o starost méně, Co se týče dárků, jsem toho názoru že lidé by neměli čekat na jakýsi svátek, nýbrž obdarovávat se po celý rok, nemám pravdu ? Pokud chcete udělat někomu radost, tak prostě jděte a kupte mu nějaký dárek, nebo jej potěšte jinak. Příležitostí a možností je mnoho !! Tak to je můj názor a moje odpověď. Jinak mým největším celoživotním dárkem je kapela ve které zpívám a lidé v ní. To je pro mne poklad nevyčíslitelné hodnoty.

Jednou věcí jsem si naprosto jist: po smrti to bude určitě stejné jako před narozením.

Stále čekám na zítřek a on ne a ne přijít. Stále tedy žiji včera...

Všimli jste si jak je člověk bezbranný tvor ? Stačí když vám někdo sváže ruce a nohy a veškerá inteligence a vzdělání je k ničemu. Když vám navíc zavážou oči, propadáte hysterii a jste zcela vyřazeni z provozu. Kousek provazu a zavázané oči sesadí "pána tvorstva" z jeho pomyslného trůnu. Legrační, že ?

Všichni říkají že nechtějí válku a přitom se pořád válčí jen proto aby války nebyly. Co kdyby všichni chtěli klid zbraní, možná by nastal. Ale možná že nejlepší by bylo, kdyby nikdo nechtěl nic !
Víte co chci já úplně nejvíc? Dostat se na Haiti a pochopit kult Voodoo a potom do středoafrických pralesů
naučit se nejmocnější Magii jaká existuje, tedy Magie Džu-Džu.

Všechny rodiče kteří strčili svoje děti do dětských domovů, bych bez milosti vrazil do kriminálu a nechal makat dvanáct hodin denně v kamenolomu ! Bez milosti !

Celý život něco hledám a pořád to nemohu najít. Vždycky si myslím že už jsem to našel, že už jsem blízko, že už konečně ... ale potom zjistím, že jsem zase vedle. A tak hledám dál, a život plyne...

Včera 2.3. proběhl historicky první sraz Zinařů tohoto státu. Bylo to skvělý...(ale)...posléze se to vše přesunulo z Black Diamond do Favoritu a zde jsem zase po dlouhé době narazil na čistokrevnou, nevraživou a sžírající NENÁVIST ! Víte občas si kladu otázku - proč se někteří stravují neplodnou nenávistí k něčemu nebo k někomu, aniž by jim to přineslo nějaký prospěch ?
A občas mne tím překvapí i lidé o kterých jsem měl původně velmi dobré mínění...hmm...zajímavé.
Konec - konců, život je stále plný překvapení, že ?


Kdosi řekl že smrt je nejdelší část života. Chtěl bych dodat, že smrt je nejkrásnější část života.
Hrozně se na ni těším. Umíte se představit ten KLID ?

Představte si že občas zjistím, že ještě existují hodní lidé, v pravém smyslu toho slova. Zajímavé. Tedy pro mne.
Hrozně rád bych chtěl navštívit Karlštejn. Nikdy jsem tam nebyl. A taky bych chtěl vidět zámky na Loiře ve Francii.
Hrozně moc bych toho chtěl ještě vidět.

Jednou se zeptali žáci starořeckého filozofa Zénóna z Eleje: "Proč ty, který víš víc než my, vždycky pochybuješ o správnosti odpovědí, které nám připadají naprosto samozřejmé a jasné?"
Zénón nakreslil do písku jeden velký a jeden malý kruh a odopověděl: "Plocha velkého kruhu jsou moje znalosti - plocha malého vaše. Moje znalosti jsou skutečně větší než vaše, ale všechno mimo tyto kruhy je neznámé. Jak vidíte, obvod velikého kruhu je mnohem větší než malého. Z toho vyplývá, že i hranice mých znalostí s tím, co neznám, je podstatně větší.
Proto mám i více pochybností."

"Svět je vlastně jenom velká koule na níž jsou rozmazány různé vrstvy sraček a mezi nimi je nachcáno!"
Těmito slovy začíná kniha kterou jsem začal právě psát a kterou jsem nazval -
" KNIHA LŽÍ A NENÁVISTI "

Jaký svět prospěchu a rozkoše, síly a cti a všemohoucnosti se přislibuje pilným adeptům!
Vše, co se pohybuje mezi póly, mi bude k službám. Císař nebo král je vládcem jenom ve své provincii
a neporoučí větru ani mrakům, však panství toho, kdo vyniká v kouzlech, sahá až tam,
kam sahá lidský duch.
Pořádný Mág je věru mocný bůh.
(Christopher Marlowe: Tragická historie o doktoru Faustovi)


Život je ASI o vzájemné komunikaci. Pokud zůstanete sami ve své vlastní ulitě, tak nakonec vám zůstane
OPRAVDU jenom ta ulita. Tak neztrácejte zbytečně čas blbostma.
Asi tomu všemu začínám pomalu přicházet na kloub.

Nikdy se neskloním před vládci, naopak, budu přijímat poklony vládnoucích a králů. Nikdy se nesnížím
k pochlebování, naopak, pochlebníky zavrhnu. Nikdo se nepovznese nade mne, neboť nade mne není !
Jsem samotným Vrcholem, protože JSEM !
(ukázka z připravovaného textu, na albu "Madness of the Graves")

Jean Arthur Rimbaud, "prokletý" básník, génius, gay a milenec Paula Verlaina řekl: " Jediné co je nesnesitelné je to, že nesnesitelné není nic." Svoje kompletní básnické dílo napsal mezi 15ti a 19ti lety svého života. Pak už nenapsal nic, odjel do Afriky, vrátil se, uřízli mu nohu a pak zemřel. Zajímavej život, ne ?

Po mnoha letech jsem dospěl k názoru, že MUSÍ existovat "ABSOLUTNO". Něco co, co je zcela a naprosto "absolutní". Už jenom proto že existuje to slovo. Nazval jsem si to pro sebe "Absolutní Svět". Svět, ve kterém je vše absolutní, neměnné a konečné. Zcela dokonalé. Zajímavá představa, i když nyní ještě zcela přesně nevím, co si s ní počít.

Víte, miluji dokumenty a přírodě - ale když vidím a slyším jak se mne snaží přesvědčit, o tom, že je nutné velmi podrobně zkoumat život např. žraloků, tak mne jímá absolutní vztek. Oni otravují žraloky svejma vysílačkama, mapují jejich cesty, zkoumají jejich úlovky, aby mi nakonec sdělili že: žralok je velmi žravej a tak pořád žere, vrací se lovit do svých lovišť a někdy uplave i šest tisíc kilometrů. Do prdele. Do prdele. Tohle stálo jeden milion dolarů, tedy zhruba třicetdevět milionů korun a výsledek je ten že nám sdělili něco co již dávno víme a navíc je ta informace úplně na hovno.
Žraloci jsou zde již 40.000.000. let a mají nás na háku, tak proč jim ti kreténi nedají pokoj ?

Takže oficiální tour k novému albu již skončilo a musím přiznat že bylo skvělý. Poznal jsem zase spoustu novejch lidiček, někteří byli skvělí, jiní méně. Setkal jsem se se spoustou starejch známejch který vždy rád vidím.
Víte, na spoustu nádherných zážitků nám zůstane spousta nádherných vzpomínek a rádi si je vybavujeme a toužíme po tom, prožít je znovu a co nejčastěji. Na ty špatné se snažíme zapomenout a zasuneme je co nejhlouběji do svého podvědomí. Ale ony se stejně občas objeví a řádně nás deptají. Nejlepší podle mne je, nezasouvat je nikam hluboko, ale naopak se s nimi pěkně soukromě vypořádat, dát jim pěstí a ony zmizí, protože pochopí že na ně kálíme. Tedy ty špatné vzpomínky. Ale to je jen můj soukromej názor. Každej si to může dělat jak chce, že ?

Víte, myslel jsem si že pojmy jako Přátelství a Důvěra pro mne již dávno zemřely, přestaly existovat. Mýlil jsem se. Stále existují. A jsem šťasten že to mohu potvrdit. Přemýšlel jsem jak popsat své pocity a napadlo mne následující :
" V hluboké propasti Nicoty ztrácím se oslepen,
však nad samotou Světa vznáším se.
A vidím paprsek, cítím se povznesen,
cesta dál Životem odvíjí se... "

V současné době Root připravují novou skladbu pro jednu německou firmu. Podmínka byla že skladba nesměla před tím vyjít na žádném řadovém albu. A tak se připravuje zbrusu nová věcička s názvem "Ancient Mysteries". Určitě se jí také někde dočkáte.

Seznámil jsem se s jedním skvělým člověkem - na takového narazíte maximálně jednou, dvakrát za život. Začínám chápat spoustu věcí, souvislostí, dedukcí a prognóz. Uvidíme.

Nerad se bavím s ignoranty s dvouciferným číslem IQ.

31.05.2004