wz

Idiot měsíce Ledna - já (chytnul mě revizor)
Super měsíce Ledna - naši fans !!!
Idiot měsíce Února - je jich víc
Super měsíce Února - nic
Idiot měsíce Března - letní pneumatiky
Super měsíce Března - chlastačka s Fernandem a s klukama z Moonspell ve Vídni
Idiot měsíce Dubna - můj podnájemník !!!
Super měsíce Dubna - narození syna manželům Prekovým
Idiot měsíce Května - dveře od auta které zavřel PARAMBA !
Super měsíce Května - fans v Česku a na Slovensku
Idiot měsíce Června - ten kretén co o mě prohlašuje že jsem pedofil.
Super měsíce Června - koncerty
Idiot měsíce Července - J.V. - ale nejsem to já :o)
Super měsíce Července - koncerty
Idiot měsíce Srpna - záplavy, ale je toho víc..
Super měsíce Srpna - zahájení první výstavy o Satanismu v Čechách & Shindy
Super měsíce Září - nový tetování (moje a Blackieho)
Idiot měsíce Září - ČT 1 + ČT 2
Idiot měsíce Října - jsou to dva retarďáci kvůli který jsem zrušil guestbook (taktéž i na stránkách Root)
Super měsíce Října - SHINDY !!
Idiot měsíce Listopadu - ten co mi píše falešný účtenky v hospodě !!
Super měsíce Listopadu - nová kapela Equirhodont & a natáčení jejího nového alba v Shaarku.
Idiot měsíce Prosince - spíše to byl pohřeb hospody Black Diamond.
Super měsíce Prosince - koncert v Ostravě a Radalf.

Nějak to začalo přibývat, tak jsem musel otevřít další stránku.
Buď jsou mé myšlenky složitější a tedy delší, nebo začínám blbnout a už se neumím vyjadřovat. Včera jsem si koupil novou Anthurii. To je kytka, nikoliv kapela. Asi málokdo z vás ví, že pěstuju kytičky a z poloviny mýho bytu už je zahrada.

Tak teď se podržte. Představte si že kdybych vystudoval nějakou školu zpěvu, tak bych byl "pěvec", kdežto takhle jsem jenom "zpěvák". Myslím si že umím zpívat, jaký je v tom tedy rozdíl? Co takhle "mrdáč" anebo vystudovanej "mrdec"?

Když tak pročítám webové ziny, nestačím se divit co všechno se o sobě dozvím. Budu tam muset chodit častěji, abych si o sobě udělal ucelenější představu.

Svět mne prostě fascinuje. Stále. Někdy se nestačím divit co jsme to za plémě. Co tady vlastně chceme ?

Dle Vesmírného Předurčení, jsem nedávno uzavřel první kapitolu svého života. Tu druhou kapitolu bych chtěl prožít mnohem intenzivněji, plodněji a hlavně veseleji. Doufám že se mi to podaří, zatím to tak nevypadá.

Život dovede s lidmi pořádně zatočit. Někteří lidé mají ještě dnes tak předpotopní názory, až mne to udivuje. Mnoho lidí žije dle starých a vyčpělých společenských dogmat, že si ani neuvědomují že jim život pomalu ale jistě protéká mezi prsty. Nejhorší je na tom to, že se jedná o mladé lidičky, kteří mají ještě celý život před sebou, ale již nyní jsou tak svázáni jakýmisi předrozhodnutími a jakousi autocenzurou, že místo aby šli kupředu, tak přešlapují na místě a říkají si:
"Mám, nebo nemám?"...a tak v podstatě přešlapují po zbytek života až najednou zemřou...a nic.
Fuj !! Již jen to, že to pozoruji ve mě vyvolává hnus.

Povodně, záplavy, katastrofy. Prostě století Vodnáře. A to je teprve na začátku. Vodnář bude vládnout ještě 95 let. A kdo se o tuto sféru zajímá tak ví, že za vlády Vodnáře dochází k největším katastrofám v dějinách lidstva. Vodnář nemá rád lidi a dává jim to velice okázale najevo. Morové rány, epidemie, hladomory...nu což. Nenaděláme stejně nic.
Mám tě rád milý Vodnáři. Ty jediný kašleš na to co si o sobě myslíme.

Občas přijímám určitá zásadní rozhodnutí, která přirovnávám k "vysypání odpadkového koše". Má to svůj důvod pochopitelně. Jak tak kráčím životem, tak se seznamuji se stále novými a novými lidmi. Odhaduji to během jednoho roku asi tak na 20 - 30 lidiček. Jenže z těch 19 až 29 se později vyklube pouze "účelové" jednání. Musím tedy občas v mozku uklidit a tyto lidičky ze svého života "vytěsnit". Asi je to bolí, ale nedá se nic dělat.
Za chvíli bych se z přemíry "známých" asi zbláznil. Takže soráč - lidičky.

Mimochodem - slyšeli jste někdy Chopinovi klavírní valčíky ? Takový valčík číslo 2 cis-moll, nebo číslo 3 F-dur, to je taková nádhera, že si to neumíte představit, doporučuji poslechnout, pokud chcete poznat jiné světy...

Obnovil jsem stránku "různé", odstranil jsem obrazy od Krayela a již dnes tam můžete vidět můj první výtvor "Oko Bouře".
Výtvorů mám pochopitelně víc, ale ne se všemi jsem tak spokojen jako s tímto. Všechno dělám ve Photoshopu.

Byli jsme s kapelou ve vinném sklípku u mých příbuzných ve Valticích. Teda řeknu vám bylo to tam absolutně supersenzační. Tolik dobrýho vína co jsme spořádali, to snad není ani možný - díky moc !!!

Dnes 19.9. je tetování na mém těle rozmnoženo o nádherného Draka. Co si nechá vytetovat Blackie ještě nevím. Ale o naše tetováže se stará slavný odborník na slovo vzatý - Honza Truhlář z Turnova a jeho firma Black Romance.
Mohu vás ujistit že po téměř 5ti hodinách Honzovy mravenčí práce se na mé pravé paži objevil nádherný Drak kterého jsem pojmenoval Saargon. Je nádherný ! Je úžasný !
Zanedlouho se obrázky tetování objeví na mých stránkách. Blackie si právě nechal zhotovit hlavu Kozla..

Včera 23. 9. 2002 zemřel můj výborný kamarád Pavel Vltavský, spousta lidí jej znala pod přezdívkou "Zrzek".
Tak se tam měj Pavle, vzpomínám na Tebe.

Tak jsem kdesi četl, že vymírají obyčejní vrabci. Vrabci co tak poletují a štěbetají a je jich všude plno. Omyl, není jich všude plno. Schválně jsem šel ven a mohu vás ujistit že během asi dvou hodin jsem neviděl ani jednoho vrabce. To je ale fakt šílený, že? Vždyť jsme vlastně svědky vymírání druhu. Hrůza...

Víte kolik lidí denně zemře na obyčejné leknutí, které následně vyvolá infarkt a ten způsobí smrt ? Fakt moc.

Tak 15.listopadu jdeme konečně do studia točit třetí projekt "Equirhodont". Sestava je jasná, ale bude na něm účinkovat spousta velmi zajímavých hostů, už se těším.
Mělo by to vyjít někdy v únoru příštího roku...

Upravil jsem pár podělanejch přísloví ku obrazu svému, tak si počtěte:
PÝCHA PŘEDCHÁZÍ VZESTUP - PO CESTĚ NAHORU NIKOHO NEZDRAV, PROTOŽE AŽ BUDEŠ PADAT DOLŮ, STEJNĚ DO TEBE KAŽDEJ KOPNE - ZA PRACHY SI KOUPÍŠ VŠECHNO
- KDO JINÉMU JÁMU KOPÁ JE MAGOR, AŤ SI JI KAŽDEJ VYKOPE SÁM - NEJLEPŠÍ PŘÍTEL JAKÉHO MÁŠ,
JSI TY SÁM -
CO OSTATNÍ ČINÍ TOBĚ, ČIŇ I TY JIM !

Kdosi řekl: moudrost se často skrývá pod špinavým povrchem. Zajímavý citát, že ?

Dobro a zlo rozeznáte velmi lehce. Pouze je těžké si vybrat, které zlo je lepší.

Vzhledem k tomu že ti dva idioti kvůli kterým jsme uzavřeli guestbook Root, se přestěhovali do mého guestbooku, tak jsem jej zrušil. Neměl jsem tam guestbook proto aby si v něm nějací úchylové masírovali svý ego. V podstattě to bylo k pousmání, neboť když se někdo neumí postavit druhému tváří v tvář a říci mu svůj názor, tak je to ubohý, retardovaný parchant, do kterýho bych ani nekopnul, protože moje starý boty jsou cennější. Toť vše :-)

Na dotazy, zda vůbec znám nějaký lidi který mám rád a vážím si jich, mohu odpovědět pouze takto: znám a je jich opravdu dost. Na prvním místě to je celá kapela Root, dále mohu namátkou jmenovat (bez ohledu na pořadí) např. Tom a Radek (Redblack), Martin (Shindy), Tudy (Onset), Radek (Whiplash), Růženka :)), Radalf (Metalmania), Míra a celej Asgard, Paramba (Asgard&YBCA), Azmodan (Eledhel), Angry (Sezarbil) Fernando a celej Moonspell, Paigino (majitel Black Diamond), Pepa Whitewolf....
a tak bych mohl pokračovat ještě opravdu dlouho. Jsem rád že je všechny znám, a jen doufám,
že u nich je tomu nápodobně :)

Došlo mi, že celý život je jenom o jídle. Pokud se totiž nenajíme, tak umřeme hlady. Sakra je to tak stupidní.

Sakra, pěkně dlouho už jsem zde nebyl. No omlouvá mne snad jen to, že v současné době natáčíme s kapelou Equirhodont první album. Jinak je má nepřítomnost zde neomluvitelná a vyslovuji si proto důtku :)
Natočeny jsou již Tudyho superklávesy, je jich tam spousta, natočena je Igorova basa která šlape jak noha, v současné době točí pan Ashok svoje geniální kytary. Já odjíždím zpívat až příští týden.

Již velmi dlouho se zabývám myšlenkou o smyslu existence člověka, nebo jeho života chcete-li. Musím se přiznat, že jsem na nic nepřišel. Naopak, dospěl jsem k závěru, že život člověka, ať již nazírán z jakéhokoli úhlu, nemá absolutně a vůbec ŽÁDNÝ SMYSL.
Zní to dost smutně, já vím. Ale při nesčetných rozhovorech s přáteli i nepřáteli, jsem nikdy neslyšel jediný obhajitelný argument, který by smysl života podepřel. Položíme-li si otázku proč jsme zde, jediná odpověď zní, nevíme.
Myslím si tedy, že právě na základě toho slova "NEVÍME", vyniká absurdita a nesmyslnost veškerého ostatního počínání.
Nechci zde navozovat atmosféru sebevraždy, (tím jsem si také v minulosti prošel), ale právě ta nesmyslnost života mne hrozně zajímá. Nesmyslnost výroku a koloběhu života je zcela patrná. Proč se tedy všechno rodí aby to potom zemřelo, či zaniklo? Je to přece nedokončené dílo. Nemám pravdu ?
V současné době pracuji na "Knize Lží a Nenávisti" kde se tímto tématem (a člověkem) zabývám mnohem hlouběji a hlavně surově a upřímně. Ovšem nedalo mi abych se zde o tomto mém dilema nezmínil.

Jsem znám svou absolutní tolerancí, ale dneska jsem se fakt nasral. Viděl jsem film o jednom mladém homosexuálovi. Tolik špíny, netolerance, pomluv, zášti a nenávisti kterou musel protrpět a prožít ze strany takzvaných normálních lidí, to se vůbec nedá popsat. Jak je možné že lidé tak dokáží nenávidět?
Potom jsem si uvědomil, že o mně se vykládá naprosto vše. Dle pomluv jsem homouš, pedofil a dokonce i nekrofil. A nejvíc všechny sere, že mne ty řeči neserou. To je jedna z výhod mé hroší kůže. Nikdo si neuvědomuje, že většina slavných hudebníků, filosofů, malířů, básníků, spisovatelů byli nebo jsou gayové. A přitom všichni jejich díla obdivují, kupují, chválí a lezou jim do prdele. Co proti nim všichni mají ? Co lidem vadí na těchto povětšinou géniích ?
A co se týká mne ? Je mi absolutně JEDNO co o mě kdo vykládá. Podstatné je co umím a jak si vážím já sám sebe a jak si mne váží moji opravdoví přátelé !!
A jaká je moje sexuální orientace ? Hádejte - můžete 666 x....

Jak říká jeden můj kámoš: "....celé rok na sebe všichni seró a nenávidijó se a najednó vo vánocách by se zežrali samó láskó, parchanti pokrytecký!.... "
He he he...plně s ním souhlasím. Milujte se a nepřemnožujte se !

Chtěl bych vám říct něco velmi důležitého: pokud někdy na koncertě nějaké kapely uvidíte jak se její členové během hraní k vám otočí zády a vesele se baví s někým kdo stojí za scénou, tak se ihned seberte a běžte domů!!!
Muzikant otočený zády k vám a bavící se s kýmsi, vám zcela jasně dává najevo, že na vás zvysoka sere.
Hoďte po něm židli nebo půllitr a na tu kapelu se jednou provždy vyserte....

Včera 29.12.2002 odešel "na druhou stranu" můj velmi oblíbený a uznávaný herec Julius Satinský. (61 let).

31.05.2004