wz

Jeden čínský císař, asi přede třemi tisíci lety sezval všechny čínské mudrce a filosofy a položil jim otázku: Mohli by jste vymyslet větu, kterou by se dalo odpovědět na všechny životní situace, větu která by seděla na všechny věci s kterými se člověk v životě setká ?
Po roce se opět všichni mudrci a filosofové sešli u císaře. Nuže, jaká je vaše odpověď ?...zeptal se císař.
Vystoupil mluvčí a nejmoudřejší z nich a řekl: Zde je odpověď na vaši otázku, nejjasnější císaři. Tato věta zní:
" A TOHLE TAKY POMINE "

Jeden asijský filosof cestoval autobusem. Říkalo se o něm, že v kapsi nosí klíč k veškeré moudrosti lidstva. Během cesty nastoupil do autobusu zkušený kapesní zloděj. Prošacoval všechny kapsy onoho filosofa, avšak všechny byly prázdné !
To stojí za zamyšlení - nemám pravdu ?

Život většiny lidí je tiché zoufalství !

Všechny lidi v životě potkáte dvakrát. Jednou po cestě nahoru, podruhé po cestě dolů.

Heslo dnešní doby ? - Co můžeš urvi, co nemůžeš zkurvi !

Občas narazím na velmi zajímavé kreatury. Jako například včera (1.3.2001) - no to teda bylo něco !

Nikdy nevěřte kapele, která prohlašuje že si hraje jen tak pro sebe ! Protože kdyby to byla pravda, tak by jste se o nich NIKDY nedozvěděli ! Jsou to jenom takový planý řečičky - v každém muzikantovi je totiž kus exhibicionismu a touží se předvádět s tím co umí, na veřejnosti.

Občas si říkám, že na všechno je nejlepší se vykálet ! Potom se ale zamyslím a zjistím že je to pravda.

Tak jsem zjistil, že láska jsou jenom hormonální neurotransmitory - Oxytocin & Dopamin ! No není to blbý ? Na druhé straně by bylo dost zábavný kdyby jste svý lásce říkali namísto : "miluji tě" například - "oxytocinuji tě" nebo "dopaminuji tě" ...popříípadě obojí : "oxytocinodopaminuji tě " ...dobrý, ne ?

Jsem rád, že mohu pogratulovat kapele z naší stáje Redblack Productions, Silent Stream of Godless Elegy k získání zlaté sošky Akademie populární hudby v kategorii "Hard & Heavy". O tom co si myslím o průběhu udílení cen, se dočtete v příští Černé Díře.

Dneska jsem viděl tak nádhernou věc, že se mi až zatajil dech. Škoda že zde nemůžu napsat co to bylo...
Ale dám vám hádanku : myslíte si že žijete, nebo žijete proto že si to myslíte ?

Dneska jsem slyšel fakt super citát, tady jej máte: Geniální řešení problému napadne člověk ihned poté, co s ním přijde někdo jiný. Uznejte - není to skvělý ?

Představte si že znám člověka, který strčil kus papíru do mikrovlnky a čekal až začne ten papír hořet, aby si mohl zapálit cigaretu, protože mu došly zápalky - no to je přece šílený !

Rada muzikantům a kapelám : pokud se chcete dozvědět pravý názor na muziku kterou hrajete, řekněte členům jiné kapely že jejich muzika stojí za hovno a že neumějí hrát. A v tu chvíli se dozvíte jejich nefalšovaný názor na vás i na vaši muziku...atd. Doporučuji !!

POZOR - NOVÁ RUBRIKA : " DEBIL MĚSÍCE "
Za měsíc březen zcela jasně zvítězil - JERRY !

Abych nezapomněl, nenechte si ujít moji čerstvou "Černou Díru" na stránkách Whiplashe !

Občas na člověka dolehnou různé splíny a depky, že ? Teď si zalehly na mne a vrtají ve mě a vrtají a vrtají....ale to sem vlastně nepatří, tak to nečtěte, please.

No teda, teď se podržte, co všechno debilové dokáží vymyslet. Viděl jsem reklamu pro dětičky na mléčné výrobky. Zněla: sluníčko svítí na travičku - travičku spapá kravička - lidičky podojí kravičku - z mlíčka se udělá sýr - Jiříček spapinkal sluníčko !!! To je uhozený, že ? Mohu to aplikovat na cokoli a jsem cool. Např.: sluníčko svítí na tabáček - z tabáčku se udělají cigaretky - Jiříček vykouřil sluníčko - he he he he. No to je teda něco ! Toho blba co to vymejšlí bych chtěl opravdu potkat.

Víte co mi vadí nejvíc ? Že mi pomalu ale jistě přestává vadit spousta věcí, které by mi vadit měly. Většinou mávnu rukou. Asi jsem rukoumávač.

Všimli jste si že každý komu zazvoní mobil a on zrovna sedí, se zvedne a začne chodit ? Nevím proč chodí, ale je to fakt velmi podivné a jsem asi jediný člověk který to nedělá, protože jsem líný chodit. Ale proč se to vlastně děje? Vždyť přece když voláte třeba na ulici z budky, tak ji taky nevyrvete ze země a nezačnete se s ní procházet po ulici, že ?

NA NÁTLAK VEŘEJNOSTI JSEM MUSEL ÚVAHU O STUDENTECH ODSTRANIT - DOBRÝ, NE ?

Když se vám stane něco hodně, ale opravdu hodně smutného, myslíte si že by se to mělo skrývat aby okolí nic nepoznalo a pouze se vnitřně užírat? Jsme už prostě takoví - že v sobě všechno dusíme. V těchto okamžicích závidím zvířatům která mají tu výhodu že žádné vnitřní trauma neprožívají. Nebo se o tom aspoň neví. Ahoj zvířata - chci žít mezi vámi.

No teda já fakt nevím...co takhle sprcha v kukuřici ? Nebo vyluxovanej šošon ? Nebo motýl v dřepu ?

Pro další počteníčko, si klikněte dole na "next", jo ?
Všimnul jsem si jedné věci - když dojde v přírodě k nějakému uhynutí zvířete..atd, nazýváme to "majestátným a jedinečným koloběhem života přírody" ! Ale když zemře nějaký člověk, tak je to "hrozná tragédie" ! Není to nějaký divný ? Buď tedy nejsme součástí přírody (což jsme), anebo nejsme majestátní a jedineční (což nejsme). Myslím si že z přírody jsme se již dávno vyřadili !

Život je jenom o tom kdo dřív chcípne !

Nejnovější postřeh: velice mne baví, jak pořád spousta lidí řeší a dohaduje se o moji sexuální orientaci. Mohu k tomu dodat pouze jednu zásadní připomínku - ti kdož řeší sexuální orientaci jiných, si nejsou jistí svou vlastní. Jinak je to ale fakt velice zábavné - byl jsem již vším. Od klasického gaye, přes pedofila až po nekrofila. Chybí již jen zoofilie a froterismus. Je to skvělá REKLAMA ZADARMO ! Díky moc a jen houštěji !

Debil měsíce Dubna: KLAYMAN !
Debil měsíce Května: JÁ
Debilové měsíce Června: aparatura, šňůry, pyro-efekty a mikrofon.
Debil měsíce Července: Jeden idiot z Prahy...ale fakt první liga !!!
Debil měsíce Srpna: benzinky který nemají kuřecí řízky !
Debil měsíce Září: bronchitida !
Debil měsíce Října: dna
Debil měsíce Listopadu: sorry, on ví kdo to je protože jsem mu to řekl, ale nechci jej sem psát !!!
Debil měsíce Prosince: letní pneumatiky na zimní dálnici.


Super měsíce Října: Blackie &Ashok & Paramba & Igor !
Super měsíce Listopadu: Tomáš Prek !
Super měsíce Prosince: Black Seal !

Anglický filozof Herbert Spencer napsal ve své knize GENEZE VĚDY, že "Věda vznikla z umění a nikoli umění z vědy". Jeho názor byl celkem zatracován, ale když se tak rozhlídnu po studiu při natáčení desky a vidím tam ty aparáty, tak si nejsem jist co to vlastně v tý muzice děláme. Myslím že dnes se již věda zcela ztotožnila s uměním a obojí je vědou i uměním současně. Teda aspoň si to myslím...

Něco vám řeknu - pokud potkáte v životě lásku nebo přátelství, prostě někoho nebo něco co opravdu milujete, držte se toho a NIKDY nepouštějte ! NIKDY !

Marcel Pagnol řekl: Největším úspěchem soudobé civilizace je, že vytvořila bytosti, které ji dokážou vydržet.

Chápe vůbec někdo Řád tohoto světa? Myslím tím lidské uspořádání této planety. Neustále nad tím přemýšlím a nemohu se nikam dopracovat. Je to cosi tak zmateného a protichůdného, něco co nemá žádné opodstatnění, něco co se stále vyvíjí a současně ničí...vůbec nechápu proč tady vlastně jsme a jaký to má důvod.

Vůbec nemám tušení co se kolem mne děje, je to možný? Asi jsem nějak mimo reálný svět a půjdu spát. Dobrou noc.

Včera 21.10.2001 v noci zemřela moje milovaná sestra Anneliese...

Musím vám sdělit důležitou věc. Trpím dost závažnou chorobou, která mne občas zcela vyřadí z provozu a jsem pohyblivý asi tak na 80%. Nemohu si jít ani nakoupit. A víte kdo jsou to Root ? Není to jenom kapela ! Jsou to také vynikající přátelé, kteří se o mne postarají jako o vlastního sourozence. Pochopil jsem že v naší kapele to není jenom o hudbě ale také o přátelství. Je to opravdu krásný pocit !

Můj stav se pomalu zlepšuje...ale velmi vám doporučuji jednu věc: Nechoďte nikdy k doktorovi pokud nemáte zrovna hlavu pod paží, protože vám najde tolik chorob že jste v podstatě mrtví a co je nejhorší - pokoušejí se vás léčit, pošetilci. Jako by nevěděli že právě všechny ty choroby vás drží pohromadě !!!

Tak jsem zase jednou přemýšlel (ha ha) - a dospěl jsem k podivnému závěru. Umřít samo o sobě je blbý ale nevyhnutelný. Jenže si říkám - co je lepší, umřít nemocnej nebo zdravej ? Umřít zdravej musí být dost traumatizující pro člověka kterej ví že je zdravej a umírá, nemám pravdu ? Na druhé straně když umírá nemocnej člověk, tak si říká že to má konečně za sebou. Nebo neříká ? Hergot - je to dost začarovanej kruh. Když von život je fakt nádhernej...

Jestli chcete upadnout do naprostého šoku a posléze do tranzu, tak si poslechněte druhou větu "Allegretto" ze 7. symfonie Ludwiga van Beethovena !

Když vidíš obra, podívej se kde je slunce. Možná je to jenom stín trpaslíka.