wz
30. 1. (so) Kutná Hora - Česká 1 (+ Fleshless.)
Info: www.ceska1.cz



5. 2. (pá) Brno - Oslava narozek BB and Hanz - klub M13
Reservoar Dogz-Blackstars Band-Dirty Trio...atd


20. 2. (so) Roudnice nad Labem - Kass Říp (+ Demencia Mortalis)
Info: https://www.facebook.com/events/684758301658694


19. 3. (so) Dolní Němčí – ROBFEST (+ Dodo…)
Info: www.robfest.cz
 
26. 3. (so) Plzeň – Pod Lampou (+ Sorath)
Info: www.facebook.com/events/979108928850072

27. 3. (ne) - Mnichov (Ger) - BackStage - Dark Easter Metal Meeting
(+My Dying Bride, Rotting Christ, God Dethroned...)


16. 4. (so) Jihlava – MOŇULE FEST (+ Rimortis…)
Info: www.delnak.cz
 
23. 4. (so) Ořechov (Žďár n.S.) – (+Bad Victim, Robur)
Info: VIP Event
 
14. 5. (so) Lesnice – KOZEL FEST II (+ Kryptor…)
Info: Honzaknobloch@seznam.cz

14. 5. (so) Kuřim - RadegastRock Kuřim (+Kreyson,Morčata,Doga...)


21. 5. (so) Karviná - Hard Café - Grabofest 7 (BigBossBand+Awrizis,Desire for Sorrow...)
Pozor-není to koncert Root !

3. 6. (pá) Žamberk – JAMROCK (+ Dymytry, Törr …)
Info: www.jamrock.cz
 
4. 6. (so) Žabovřesky – ROCKFEST NA ROSNIČCE (+Bast, Kern,Gate Crusher,RD…)
ZRUŠENO
  
11. 6. (so) Hradec Králové - KÖNIGGRATZ (+ Tortharry, Dysangelium.) 18:30
Info: www.facebook.com/koniggratzmetalfest
11. 6. (so) Milovice - VOTVÍRÁK (+ Mandrage, Arakain., Chinaski.)  02:00
Info: www.votvirak.cz

22. 7. (pá) Pohoří – AGRESSIVE MUSIC FEST (+ Darkfall, Dust Bolt…)
Info: www.agressivemusicfest.eu
 
3. 9. (so) Žatec – DOČESNÁ (+ Doga)
Info: www.docesna.cz
 
17. 9. (so) Püchersreuth (D) – STORM CRUSHER (+ Asphyx, Diamond Head…)
Info: www.storm-crusher.de

 

14. 10. (pá) Děčín - Storm (+ Sekhmet, Kraake)
Info: +420-724-219-685
ZRUŠENO !

 
21. 10. (pá) Podbořanský Rohozec – KD (+ Panychida, Malephyr)
Info: www.facebook.com/RSKPodboranskyRohozec
ZRUŠENO !




22. 10. (so) - Česká Třebová (+Mastic Scum (Aut),V.A.R.,Fleshless...)

 

28. 10. (pá) Stockholm (SWE) BLACK HARVEST FEST (+ Nifelheim, Angelcorpse…)
 
5. 11. (so) Bruntál – Afrika (+ Game Over (It), Demage)
Info: www.africapub.cz
 
11. 11. (pá) Brno – Melodka (+Törr)
www.melodka.cz
 
12. 11. (so) Golčův Jeníkov – Vagon (+Törr)
Info: www.klubvagon.cz

 
16. 11. (st) Jablonec Nad Nisou – Eurocentrum (+Törr)
Info: www.eurocentrumjablonec.cz
 
17. 11. (čt) Plzeň – Kalikovák (+Törr)
Info: www.kalikovskymlyn.cz
 
18. 11. (pá) Pardubice – Žlutý Pes (+Törr)
Info: www.zlutak.cz
 
19. 11. (so) Valašské Klobouky – KD (+Törr)
ZRUŠENO !
 
25. 11. (pá) Beroun – Prdel (+ Shitstorm, Amok)
Info: www.rockac-prdel.webnode.cz

26. 11. (so) České Budějovice – Velbloud (+ support)
ZRUŠENO !
16. 12. (pá) Kroměříž – Slady (+ Bethrayer, Mysterious Eclipse)
Info: www.sladykm.cz
17. 12. (so) Litoměřice – Baronka (+ Anarchuz)
Info: www.baronkaclub.cz
22. 12. (čt) Praha – BARČA (+ Aleš Brichta, Debustrol)
ZRUŠENO !