wz

JOHN  TEMPESTA

Vynikající mlátička. Krásně jsme se spolu opili v šatně ve Futuru, když jsme jako Equirhodont hráli s Testament v Praze. Na poslední fotce jsme s ním těsně před započetím mohutné kalby...Nyní hraje s Robem Zombie, před tím White Zombie, James Murphy...atd.


 


PAUL  BOSTAPH

Skvělej bubeník, skvělej člověk, když jsme spolu kecali na koncertě ve Zlíně kde hrál Root s Testament, bylo jasné že je to normální obyčejnej kluk jako my všichni a to by mohl bejt nafouklej jak  hvězda...vždyť hrál se Slayer, s Forbidden a nyní opět vypomáhá u Testament.


 


TERRY  BOZZIO

Tak tohle je, jak já říkám, opravdu LIGA. Terry Bozzio který také navíc zpívá, což dostatečně dokázal u Zappy, je mezi bubeníky opravdovou legendou. Jeho heslem je: "Bubnovat nespoutaně, bubnovat bez hranic". V tom co předvádí za bicími, to opravdu beze zbytku dokazuje. Podívejte se na jeho soupravu bubeníci. To je lahůdka, co? Hrál dlouho u Franka Zappy, s Jeff Beckem, se Steve Vaiem...atd.


 


DEEN  CASTRONOVO

Moderní bubenická škola - to je Deen. Buší opravdu precizně. Stačí když si poslechnete jeho nahrávky s Journey, Ozzym, Devinem Townsendem, no a samozřejmě s kapelou Cacophony. Je jich pochopitelně mnohem víc. Na první fotce jej můžete vidět s Mikem Portnoyem.