Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz

Bubeníci - tak to je moje slabost. Na bubeníky si potrpím. Je to dáno tím, že bylo vždy mým snem stát se slavným bubeníkem. Na bubny jsem hrál dlouho, ale úraz v mládí mi nedovolil dosáhnout toho čeho bych chtěl. Bubeníky miluji. Má to ale jednu podmínku - musí být opravdu dobří. Podívejte se tedy na pár bubeníků, které opravdu obdivuji. Nutno podotknout, že je velký rozdíl mezi jazzovými a rock-metalovými bubeníky. Zde najdete všehochuť a záměrně je neřadím žánrově.
 


DAVE  LOMBARDO

Co mohu dodat k tomuto jménu? Je to můj idol. Vrátil se zpět ke Slayer a to je pro mne to nejdůležitější. Jinak hrál také u Grip Inc., Fantomas, s Billem Metoyerem...atd.


 


BRATŘI - CARMINE & VINNIE  APPICETak mít doma dva syny bubeníky, to museli být rodiče přímo nadšení, že? A ještě k tomu oba dva patří k tomu nejlepšímu co může bubenický svět nabídnout.

CARMINE

Carmine je starší z obou bratrů a kupodivu žádné lekce svému bráchovi nedával, ale oba dva chodili ke stejnému učiteli bicích. Carmine hrál v kapelách - Vanilla Fudge, Cactus, King Cobra, Ozzy Osborne, Pink Floyd, a ve slavném projektu Beck, Bogert & Appice.VINNIE

Mladší brácha Vinnie je proslulý svou obrovitou bicí soupravou (bubny má i nad hlavou), je stálým bubeníkem slavné zpěváka Dia a hrál se smečkami Black Sabbath, World War III., a také s Johnem Lennonem nebo Vivianem Campbellem.


 


RICHARD  STARKEY - RINGO  STARR

Bubeník legenda, neboť hrál v legendě jménem BEATLES ! Na druhé fotce mu fušuje do řemesla John Lennon...